Dziś jest

KÓŁKO DZIENNIKARSKIE

Przez wiele lat nasze KÓŁKO DZIENNIKARSKIE prężnie działało. Odbyło się wiele spotkań z ciekawymi ludżmi, byliśmy w interesujących miejscach, poznaliśmy smak przygody.. i ciężkiej dziennikarskiej pracy! Zresztą, zobaczcie sami!

Z życzeniami w Magistracie

Z życzeniami u Burmistrza Jana Labusa
Z życzeniami u Burmistrza Jana Labusa

Kółko dziennikarskie działające naszej szkole wybrało się ze swoją opiekunką panią Grażyną Świercz do Urzędu Gminy i Miasta, aby złożyć życzenia najważniejszym osobom naszej gminy. Uczniowie odwiedzili burmistrza Jana Labusa, z którym zrobiliśmy sobie wszyscy pamiątkowe zdjęcie. Uczniowie złożyli mu serdeczne życzenia, wręczyli kartkę z życzeniami od całej naszej społeczności i symboliczny, maleńki świąteczny stroiczek na burmistrzowskie biurko, by przypominał o uczniach z "Jedynki".

Mali dziennikarze odwiedzili także z życzeniami świątecznymi wiceburmistrza Zbigniewa Kowalczyka, sekretarza naszej gminy panią Barbarę Durkalec oraz skarbnika panią Marię Błahutę.

Nie mogliśmy zapomnieć o osobach odpowiedzalnych za szkoły w naszej gminie - piękne świąteczne życzenia złożyliśmy dyrektor GZO pani Dorocie Kowalczyk i jej zastępcy pani Sylwii Lewandowskiej.

Szczególne miejsce w naszych sercach zajmuje pani Barbara Katolik, dyrektor OIiPS, której złożyliśmy nie tylko życzenia, ale także szczere podziękowania za wsparcie w naszych działaniach.

Mali dziennikarze nie mogli zapomnieć o redakcji Wiadomości Ozimskich, a życzenia przekazali na ręce redaktora naczelnego pana Witolda Żurawickiego.

Następnie nasze Kółko dziennikarskie złożyło życzenia świąteczne na Komisariacie Policji w Ozimku na ręce zastępcy komendanta pana Stanisława Hadzickiego!


Wszędzie można już zauważyć radosne oczekiwanie na Boże Narodzenie, uśmiech i życzliwość. Pragniemy podziękować WSZYSTKIM PRACOWNIKOM URZĘDU za dbałość o nasze małe, lecz piękne miasteczko a POLICJANTOM za bezpieczenstwo i wspólne, ciekawe projekty profilaktyczne. Życzymy spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku!

Tego i Wam, Drodzy nasi Czytelnicy, życzymy serdecznie!

KÓŁKO DZIENNIKARSKIE PSP NR 1 W OZIMKU

ugim_001ugim_006ugim_009ugim_011ugim_015ugim_018ugim_019ugim_023ugim_027

Facebook PSP1 w Ozimku   FACEBOOK

Wspomnień czar

Konkurs Foto 2015

Konkurs Foto 2014

Konkurs Foto 2013

Konkurs Foto 2012 

 Prezentacja Logo PSP1 

Kalendarz roku szkolnego 2020/2021

Szkoła jest beneficjentem w rządowym programie
Radosna Szkoła
Zobacz jak wykorzystano przyznane środki

 

 

 

 

 

Szkoła posiada "Pracownię komputerową" współfinansowaną
z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach projektu
"Pracownie komputerowe dla szkół"

  • Data aktualizacji: 2024-04-11 12:22
  • |
  • Licznik odwiedzin: 4 233 111