Dziś jest

KÓŁKO DZIENNIKARSKIE

Przez wiele lat nasze KÓŁKO DZIENNIKARSKIE prężnie działało. Odbyło się wiele spotkań z ciekawymi ludżmi, byliśmy w interesujących miejscach, poznaliśmy smak przygody.. i ciężkiej dziennikarskiej pracy! Zresztą, zobaczcie sami!

Kaczki dziennikarskie

13

Kaczki dziennikarskie?

Kółko dziennikarskie zainaugurowało sezon kajakowy. W sobotni poranek sześciu młodych dziennikarzy z rodzicami i opiekunką kółka  wyruszyło na wodę ze stanicy w Staniszczach.

Chociaż pogoda nie była doskonała, nam humory dopisywały znakomite do końca, mimo wszystkich obfitujących przygód na rzece. Ale nikt nie grymasił i nie marudził, wszyscy byli niezwykle dzielni. Martynka Adamiec (z tatą  Sebastianem), chociaż jedyna dziewczynka z kółka, nie bała się ani chwilki. Czarek Rogowski z tatą Arturem dzielili się suchymi ubraniami, ponieważ nasza Mała Panew skąpała nas wszystkich w swojej toni. Najwytrwalsi okazali się Kuba Karpiński z tatą Krzysztofem, gdyż całą prawie podróż przebyli w mokrych ubraniach.  Nagrodę FAIR  PLAY otrzymują Julek Zieliński z tatą Marcinem za ofiarną pomoc innym  na wodzie! Na zakończenie spływu, ci którzy płynęli Małą Panwią po raz pierwszy, zostali pasowani na kajakarzy.

Mateusz Łapot z mamą Mariolą i Tomek Paliwoda z tatą Andrzejem dokumentowali nasze zmagania na wodzie, dzięki czemu powstał ten interesujący fotoreportaż. A atrakcji nie brakowało. Niektórzy wpadli do wody, inni wpadli w…pokrzywy. Jedno jest  pewne, nie było nudy!

11131517142202122272518231916243

Facebook PSP1 w Ozimku   FACEBOOK

Wspomnień czar

Konkurs Foto 2015

Konkurs Foto 2014

Konkurs Foto 2013

Konkurs Foto 2012 

 Prezentacja Logo PSP1 

Kalendarz roku szkolnego 2020/2021

Szkoła jest beneficjentem w rządowym programie
Radosna Szkoła
Zobacz jak wykorzystano przyznane środki

 

 

 

 

 

Szkoła posiada "Pracownię komputerową" współfinansowaną
z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach projektu
"Pracownie komputerowe dla szkół"

  • Data aktualizacji: 2024-04-11 12:22
  • |
  • Licznik odwiedzin: 4 233 123