Dziś jest

KÓŁKO DZIENNIKARSKIE

Przez wiele lat nasze KÓŁKO DZIENNIKARSKIE prężnie działało. Odbyło się wiele spotkań z ciekawymi ludżmi, byliśmy w interesujących miejscach, poznaliśmy smak przygody.. i ciężkiej dziennikarskiej pracy! Zresztą, zobaczcie sami!

Uczniowskie życzenia

Kółko dziennikarskie działające naszej szkole wybrało się do Urzędu Gminy i Miasta, aby złożyć życzenia w sercu naszej gminy. Życzenia złożyliśmy najważniejszym osobom - uczniowie odwiedzili burmistrza Jana Labusa. Uczniowie złożyli mu serdeczne życzenia, wręczyli kartkę z życzeniami od całej naszej społeczności i symboliczny, maleńki świąteczny stroiczek "biurkowy" na burmistrzowskie biurko, by przypominał o uczniach z "Jedynki".

Szczególne miejsce w naszych sercach zajmuje pani Barbara Katolik, dyrektor OIiPS, której złożyliśmy nie tylko życzenia, ale także szczere podziękowania za wsparcie w naszych działaniach i szkolnych projektach profilaktycznych.

Nie mogliśmy zapomnieć o osobach odpowiedzalnych za oświatę w naszej gminie - piękne świąteczne życzenia złożyliśmy dyrektor GZO pani Dorocie Kowalczyk i jej zastępczyni, pani Sylwii Lewandowskiej.

Podziękowania od nas otrzymała także pani Elżbieta Mikitow-Pakura - prawnik naszej gminy, która gościła w naszej szkole w trakcie spotkań i konkursów.  

W urzędzie mile witała zawsze naszych uczniów pani Monika Langosz z sekretariatu burmistrza - i ona otrzymała nasze serdeczne podziękowania uczniowskie. 

Następnie nasi młodzi dziennikarze złożyłi życzenia świąteczne na Komisariacie Policji w Ozimku na ręce policjantów Krzysztofa Musiała i Leszka Niedźwiedzia w podziękowaniu za dbałość o bezpieczeństwo dzieci!


Wszędzie można już zauważyć radosne oczekiwanie na Boże Narodzenie. Życzymy spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku 2017!

KÓŁKO DZIENNIKARSKIE PSP NR 1 W OZIMKU

2345678

Facebook PSP1 w Ozimku   FACEBOOK

Wspomnień czar

Konkurs Foto 2015

Konkurs Foto 2014

Konkurs Foto 2013

Konkurs Foto 2012 

 Prezentacja Logo PSP1 

Kalendarz roku szkolnego 2020/2021

Szkoła jest beneficjentem w rządowym programie
Radosna Szkoła
Zobacz jak wykorzystano przyznane środki

 

 

 

 

 

Szkoła posiada "Pracownię komputerową" współfinansowaną
z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach projektu
"Pracownie komputerowe dla szkół"

  • Data aktualizacji: 2024-04-11 12:22
  • |
  • Licznik odwiedzin: 4 233 133