Dziś jest

KÓŁKO DZIENNIKARSKIE

Przez wiele lat nasze KÓŁKO DZIENNIKARSKIE prężnie działało. Odbyło się wiele spotkań z ciekawymi ludżmi, byliśmy w interesujących miejscach, poznaliśmy smak przygody.. i ciężkiej dziennikarskiej pracy! Zresztą, zobaczcie sami!

FORUM KOBIET SUKCESU

W naszej szkole odbyło się spotkanie uczniów klas IV-VI z niezwykłymi kobietami - FORUM KOBIET SUKCESU. Zaproszenie przyjęły: KATARZYNA CZOCHARA- posłanka na SEJM RP ZIEMI OPOLSKIEJ, MARIA BŁAHUTA- skarbnik GMINY OZIMEK, MARZENA GRZEGORCZYK - rzecznik prasowy KOMENDY WOJEWÓDZKIEJ POLICJI W OPOLU, MARTA SZEWERDA - PEŁNOMOCNIK REGIONALNY FUNDACJI DR CLOWN oraz EWA DORYNEK - nauczycielka i bizneswoman. Na spotkanie do szkoły nie mogły przybyć Wicewojewoda Opolski VIOLETTA POROWSKA oraz DANUTA JAZŁOWIECKA -  posłanka do PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO, ale napisały do uczniów wspaniałe listy, które zostały odczytane podczas FORUM.

Kobiety Sukcesu opowiadały o swojej drodze życiowej, drodze do sukcesu. Także o wieloaspektowości sukcesu -  to blaski i nieodłączne cienie. Każda osoba miała inne doświadczenia, inne przemyślenia i, inne przecież, sukcesy w życiu. Wspólnie z uczniami określono cechy charakteru, które pomagają osiągnąć sukces. Nasi uczniowie poznali także "drogę" do sukcesu - od marzeń, określenia sobie celu, do pracy nad jego osiąnięciem. Jak napisała dzieciom wicewojewoda Violetta Porowska - "życząc Wam jak najwięcej suckesów, zachęcam byście jak najwięcej marzyli i nigdy nie bali się porażek...".

Dlaczego zorganizowano Forum Kobiet Sukcesu? Ponieważ nie możemy nakazać uczniom, by wybrali konkretną drogę w życiu, ale możemy wskazać im różne ścieżki, możliwości i aspekty. Po to, by wybrali sami, by wybrali dobrze!

GRAŻYNA ŚWIERCZ

122a33a44a55a66a77a891010a11131415161718202122VP 001DJ1 001DJ2

Facebook PSP1 w Ozimku   FACEBOOK

Wspomnień czar

Konkurs Foto 2015

Konkurs Foto 2014

Konkurs Foto 2013

Konkurs Foto 2012 

 Prezentacja Logo PSP1 

Kalendarz roku szkolnego 2020/2021

Szkoła jest beneficjentem w rządowym programie
Radosna Szkoła
Zobacz jak wykorzystano przyznane środki

 

 

 

 

 

Szkoła posiada "Pracownię komputerową" współfinansowaną
z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach projektu
"Pracownie komputerowe dla szkół"

  • Data aktualizacji: 2024-04-11 12:22
  • |
  • Licznik odwiedzin: 4 233 077