KÓŁKO DZIENNIKARSKIE

Przez wiele lat nasze KÓŁKO DZIENNIKARSKIE prężnie działało. Odbyło się wiele spotkań z ciekawymi ludżmi, byliśmy w interesujących miejscach, poznaliśmy smak przygody.. i ciężkiej dziennikarskiej pracy! Zresztą, zobaczcie sami!

Jazzowa podróż z Radiem Opole

Uczniowie naszej szkoły- nasi młodzi dziennikarze- odwiedzili Radio Opole. Wybrali się w muzyczną podróż w krainę jazzowych dźwięków. Te energetyzujące warsztaty muzyczne były cylkiczną imprezą otwartą tej popularnej rozgłośni- trwały w piątki przez cztery tygodnie. Warsztaty prowadzone były przez panie Ludmiłę Wocial- Zawadzką i Agnieszkę Kurendę-Szmit a nagrywane w Studiu M radia. W czasie spotkania młodzi uczestnicy poznali tajniki improwizacji, śpiewali  piosenki i tańczyli w rytm muzyki. Dobra, blisko dwugodzinna, zabawa i koncert zespołu TAKE STYLE przybliżyła młodzieży jazzowe klimaty! Była to świetna nauka muzyki poprzez zabawę!

Grażyna Świercz

radio 027radio 023radio 022radio 021