Dziś jest

KÓŁKO DZIENNIKARSKIE

Przez wiele lat nasze KÓŁKO DZIENNIKARSKIE prężnie działało. Odbyło się wiele spotkań z ciekawymi ludżmi, byliśmy w interesujących miejscach, poznaliśmy smak przygody.. i ciężkiej dziennikarskiej pracy! Zresztą, zobaczcie sami!

Piękny sukces Martynki

Martynka i jej prace
Martynka i jej prace

Uczennica naszej szkoły Martynka Adamiec zdobyła I miejsce w IX MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM zorganizowanym przez PSP nr 16 w Opolu. Dziewiąta edycja tego konkursu odbyła się pod hasłem URODA WODY. W konkursie wzięli udział uczniowie Kółka Dziennikarskiego naszej szkoły. 

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Opolu odbyła się uroczystość wręczenia nagród w tym konkursie, wzbogacona wystawą kilkudziesięciu zdjęć oraz programem artystycznym. Dzieciom, oprócz organizatorów gratulowała Dyrektor szkoły oraz wręczyła nagrody rzeczowe i dyplomy oraz podziękowania dla opiekunów uczniów.

Nasza uczennica zaproponowała na konkurs swoje przepiękne prace, składające się na pewien kolorowy tryptyk- zielone listki, żółty kwiat, czerwony owoc - wszystkie otulone kroplami wody.  Fotografie były piękne, delikatne i subtelne, dokładnie oddające charakter i cechy Martynki. Nic więc dziwnego, że JURY, składające się z profesjonalnych fotografików doceniło prace uczennicy. W szkole Martynce pogratulowała sukcesu dyrektor szkoły Danuta Kłysińska oraz całe Kólko Dziennkarskie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!        

                                                                                                                            Grażyna Świercz

martynka_001martynka_002martynka_012martynka_014martynka_016martynka_018martynka_020martynka_025martynka_027martynka_031martynka_038

Facebook PSP1 w Ozimku   FACEBOOK

Wspomnień czar

Konkurs Foto 2015

Konkurs Foto 2014

Konkurs Foto 2013

Konkurs Foto 2012 

 Prezentacja Logo PSP1 

Kalendarz roku szkolnego 2020/2021

Szkoła jest beneficjentem w rządowym programie
Radosna Szkoła
Zobacz jak wykorzystano przyznane środki

 

 

 

 

 

Szkoła posiada "Pracownię komputerową" współfinansowaną
z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach projektu
"Pracownie komputerowe dla szkół"

  • Data aktualizacji: 2024-04-11 12:22
  • |
  • Licznik odwiedzin: 4 233 098