Dziś jest

KÓŁKO DZIENNIKARSKIE

Przez wiele lat nasze KÓŁKO DZIENNIKARSKIE prężnie działało. Odbyło się wiele spotkań z ciekawymi ludżmi, byliśmy w interesujących miejscach, poznaliśmy smak przygody.. i ciężkiej dziennikarskiej pracy! Zresztą, zobaczcie sami!

Młodzi dziennikarze z życzeniami

Kółko dziennikarskie działające naszej szkole wybrało się pod opieką pani Grażyny Świercz do Urzędu Gminy i Miasta. Młodzi dziennikarze chcieli złożyć życzenia najważniejszym osobom naszej gminy, jako organu prowadzącego szkoły.

Uczniowie odwiedzili burmistrza Jana Labusa i złożyli mu serdeczne podziękowania za wspieranie działań szkoły i pomoc. Złożyli także piekne życzenia swiąteczne i noworoczne oraz wspólnie z burmistrzem zaśpiewali kolędę!

Wyjątkowe miejsce w naszych sercach zajmuje pani Barbara Katolik, dyrektor OIiPS - uczniowie złożyli nie tylko życzenia, ale także gorące podziękowania i szczerą wdzięczność za pomoc i wsparcie naszych działań.

Dzieci odwiedziły także z życzeniami świątecznymi i noworocznymi skarbnika gminy -  panią Marię Błahutę - życząc, by budżet gminy w 2016 roku opływał w dostatki i nie zabrakło pieniędzy na oświatę!

Również osoby odpowiedzalne za oświatę w naszej gminie - dyrektor GZO pani Dorota Kowalczyk i zastępca pani Sylwia Lewandowska- otrzymały uczniowskie gorące podziękowania i piękne  życzenia świateczne i noworoczne.

Młodzi dziennikarze nie mogli zapomnieć o redaktorze naczelnym Wiadomości Ozimskich,  panu Witoldzie Żurawickim, który udziela mądrych porad młodym adeptom dziennikarstwa .

Podziękowaliśmy także pani Monice Langosz za jej pomoc i złożyliśmy bożonarodzeniowie życzenia i pomyślności w 2016 roku.

Następnie nasze Kółko dziennikarskie złożyło życzenia świąteczne na Komisariacie Policji w Ozimku na ręce policjantów z komisariatu - Karoliny Michalczyk, Grzegorza Musiała oraz Sławomira Głowackiego!


DZIĘKUJEMY PRACOWNIKOM URZĘDU za dbałość o naszą szkołę i uczniów, o nasze małe, piękne miasteczko a POLICJANTOM za bezpieczeństwo i wspólne, ciekawe projekty profilaktyczne.

Życzymy spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku 2016!

KÓŁKO DZIENNIKARSKIE PSP NR 1 W OZIMKU

IMGP3935IMGP3934IMGP3937IMGP3939IMGP3943IMGP3946IMGP3948IMGP3932

Facebook PSP1 w Ozimku   FACEBOOK

Wspomnień czar

Konkurs Foto 2015

Konkurs Foto 2014

Konkurs Foto 2013

Konkurs Foto 2012 

 Prezentacja Logo PSP1 

Kalendarz roku szkolnego 2020/2021

Szkoła jest beneficjentem w rządowym programie
Radosna Szkoła
Zobacz jak wykorzystano przyznane środki

 

 

 

 

 

Szkoła posiada "Pracownię komputerową" współfinansowaną
z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach projektu
"Pracownie komputerowe dla szkół"

  • Data aktualizacji: 2024-04-11 12:22
  • |
  • Licznik odwiedzin: 4 233 070