Przepis na "smaczną" lekcję

podczas degustacji

Tytułowa lekcja odbyła się w klasie IVa na języku polskim. Uczniowie zaprezentowali samodzielnie przygotowane dania. Lekcja była zorganizowana po to, aby sprawdzić, jak uczniowie potrafią pracować z przepisem. Wcześniej pani Renata Marciniak - nasza polonistka- sprawdziła i oceniła napisane przez nas przepisy. Zostaliśmy poinformowani, że za kilka dni bedziemy prezentować nasze dania.

Degustowaliśmy m.in. przepyszne sałatki owocowe, placuszki, zaskakujący biszkopt w czekoladzie, pannakottę a nawet dania mięsne. Każdy z uczniów mógł skosztować wszystkich potraw.  Zaprosliliśmy również wicedyrektor szkoły Wiolettę Teper, która przyłączyła się do degustacji i oceny potraw. Każdy uczeń również mógł się wypowiedzieć na temat kosztowanej potrawy i ją ocenić. Ta lekcja była dość nietypowa, ale bardzo nam się podobała i...smakowała!

uczniowie klasyIVa:

Julia Mikolas, Marcelina Nieświec, Natalia Niedźwiedź, Natalia Nowak, Tomasz Zając i Dawid Chmura

rozne_057rozne_058rozne_060