Mikołajki klasowe

Mikołaju, Mikołaju…

Na specjalne zaproszenie wszystkich uczniów naszej szkoły, 6 grudnia, przybył do nas nie kto inny, jak sam Święty Mikołaj! Jak się okazało, i bez zaproszenia by do nas dotarł, jako że dzieci u nas do szczególnie grzecznych należą - skoro Święty tak mówi, to musi być prawda! Celem wizyty Mikołaja były oczywiście Jego imieniny, podczas których, jak powszechnie wiadomo, Mikołaj zamiast przyjmować prezenty, rozdaje je wszystkim wokół. Nam postanowił osłodzić trochę matematykę, polukrował reguły ortograficzne a daty historyczne oblał czekoladą. Słodkości były naprawdę pyszne.

Dziękujemy, Mikołajowi i jego pomocnikom –  niezastąpionej Radzie Rodziców naszej Jedyneczki! Już teraz zapraszamy za rok!

Dudkiewicz Magdalena

mikoajki_klasowe_013mikoajki_klasowe_021mikoajki_klasowe_020mikoajki_klasowe_018mikoajki_004mikoajki_007