Dzień aktywności rodzinnej

W dniu 26.04.2012 w ramach programu Przeciwdziałania Wadom Postawy Ciała u Dzieci i Młodzieży w Województwie Opolskim został przeprowadzony „Dzień aktywności rodzinnej”. W związku z realizacją tego dnia zorganizowano III Turniej Rodzinny dla klas  I – III  „Żyj zdrowo na sportowo”.  Każdą klasę reprezentowały dwie pary - dziecko i rodzic. Zawodnicy mieli do pokonania urozmaicony tor przeszkód. Zarówno dzieci jak i rodzice świetnie się bawili w trakcie wykonywania poszczególnych konkurencji. Wszystkim zawodnikom towarzyszył ogólny doping, co tylko silniej motywowało do coraz szybszego pokonywania toru przeszkód. Sędzią głównym zawodów była pani Agnieszka Kaczmarek, natomiast w skład komisji sędziowskiej wchodziły: Justyna Młotek i Beata Lauer.

Najlepsze wyniki osiągnęli:

-  w kategorii dziewcząt

1. Wieszołek Laura z tatą
  2. Adamczyk Maja z tatą
  3. Wochlik Michela z mamą

- w kategorii chłopców:

1.  Michał Tomczyk z tatą
  2.  Pierwoła Kacper z tatą
  3.  Zając Dawid z tatą

Na wszystkich uczestników czekały na zakończenie zawodów nagrody i dyplomy. Ponadto trzy pierwsze miejsca otrzymały medale.

Dziękujemy za pomoc przy organizacji zawodów pani Grażynie Świercz i pani Justynie Młotek.

/A. Kaczmarek/