ARCHIWUM 2015/2016

Sukces recytatorski Julki

Dyplom Julii

Gratulujemy Julii Mikolas II miejsca w 60. Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim - Mały OKR ( przypomnijmy : Julia w eliminacjach gminnych zajęła I miejsce w i reprezentowała gminę  Ozimek w konkursie rejonowym).

Konkurs na szczeblu rejonu (na rejonie kończą się eliminacje szkół podstawowych i gimnazjalnych) odbył się 9 kwietnia 2015 r. w Strzelcach Opolskich. W kategorii klas 4-6 wystąpiło 11 uczestników.

Julia po raz kolejny bawiła recytując "Spóźnionego słowika" Juliana Tuwima i wzruszała mówiąc fragment prozy Grażyny Bąkiewicz "Muchy w butelce".
Serdecznie gratulujemy jeszcze raz i liczymy na start w konkursie za rok.
                                                                                                                                                        Renata Marciniak